Ilustrācija var atšķirties
Thomas Power Pack 1620 C
Ražotājs: Thomas
Ilustrācija var atšķirties
- Mitrās sausās tīrīšanas putekļsūcējs
- Jauda: 1.600 W
- Savākšanas tilpums: 20 l
- Šķidruma savākšanas tilpums: 13 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Maks. vakuums: 225 mbar
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Mehānisks
- Izmēri: P380 mm x A470 mm x D380 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Thomas Power Pack 1620 C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Thomas
Populāri produkti

Thomas Aqua+ Pret Alerģijas
no 275,00€

Tineco Floor One S7 Pro
no 636,13€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 451,34€

Mova M50 Ultra
no 420,06€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Kärcher Puzzi 8/1 C Adv (1.100-241.0)
no 595,00€

Dyson V16 Virzuļa Dzīvnieku Zemūdene
no 788,46€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 486,05€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Thomas POWER PACK 1620 C - Staubsauger - Kanister - Wasserfilterung - 1600 W 786203

154,97€
159,96€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P380 mm x A470 mm x D380 mm |
|---|---|
| Svars: | 6.000 g |
| Jauda: | 1.600 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 20 l |
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 13 l |
| Maks. vakuums: | 225 mbar |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Mehānisks |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
Cenas vēsture
1M 3M
Thomas Power Pack 1620 C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Thomas Haushaltsgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Thomson 32Thomson 55Thomson TV 32Thomson TV 55Thule Jumta BagāžnieksThule Motion Xt LTig AcTirdzniecības nojumesTopāza AuskariThomas AquaPlaymobil Starter PackCr1620 BaterijaThomas Roth PeterThomas Aqua+ PetMonitors ar USB-C Power deliveryLEGO PowerPower StationPowerbank PowerThomas and Friends Rotaļlietas




















