Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 12 4G 4GB 64GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 13
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 685
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 12 4G 4GB 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
2ND LIFE XIAOMI XIAOMI Redmi Note 12 4 GB/64 GB Matte Black Grade C Used 2C23021RAA2Y (5906110032007) ( JOINEDIT80341872 )

57,00€
57,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| Aizsardzības klase: | IP 53 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 33 W |
| Izmēri: | P75,96 mm x A165,66 mm x D7,85 mm |
|---|---|
| Svars: | 183,50 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 13 MP |
| Google Android 13 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 685 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,80 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 395 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 12 4G 4GB 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Xiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4Xiaomi Redmi 9T MaciņšXiaomi Redmi 10C MaciņšXiaomi Redmi 3 Buds LiteMacBook 64GBSDSDUNR 64 GB


















