Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 15 4G 128GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,19 cm (6,77")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G100-Ultra
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,2 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 4G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
105 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Mediatek | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 108 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 | 6000 mAh 497821

231,86€
231,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi | Note 15 | Black | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Mediatek | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 108 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 | 6000 mAh 497824

231,86€
231,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 4G 128 GB Чёрный
Redmi Note 15 4G 128 GB Чёрный

249,00€
249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 4G 128 GB Фиолетовый
Redmi Note 15 4G 128 GB Фиолетовый

249,00€
249,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI Telefons redmi note 15 6-128gb zils

315,74€
317,64€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
XIAOMI Telefons redmi note 15 6-128gb melns

315,74€
317,64€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
XIAOMI REDMI NOTE 15 6+128GB DS 4G FOREST GREEN | TKOXAOSZA0982 | 6932554482947 | TKOXAOSZA0982

157,65€
157,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Mediatek | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 108 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 | 6000 mAh | TKOXAOSZA0983 | 6932554482701 | TKOXAOSZA0983

157,65€
157,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB Black ( 6932554476281 497824 72160 MZB0M8GEU ) Mobilais Telefons

160,00€
160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Viedtālrunis 6GB/128GB Green (EU) | TKOXAOSZA0982 | 6932554482947 | TKOXAOSZA0982

160,30€
160,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 4G Dual SIM Viedtālrunis 6GB RAM 128GB Blue | TKOXAOSZA0983 | 6932554482701 | TKOXAOSZA0983

160,30€
160,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 4G 6/128GB Purple 73014 (6932554482428) ( JOINEDIT84334029 )

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 4G 6/128GB Glacier Blue 73042 (6932554482701) ( JOINEDIT85219942 )

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 4G NFC Glacier Blue - 128GB 17.2 cm (6.77") 6 GB 6000 mAh Blue | TKOXAOSZA0983 | 6932554482701 | TKOXAOSZA0983

170,87€
170,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Forest Green - 17.2 cm (6.77") 6 GB 128 GB 6000 mAh Green ART#1477268

173,87€
173,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 4G NFC Glacier Blue - 128GB 17.2 cm (6.77") 6 GB 6000 mAh Blue | TKOXAOSZA0983 | 6932554482701 | TKOXAOSZA0983

174,00€
180,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Smartfon Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB Niebieski (73042) 73042 (6932554482701) ( JOINEDIT84273102 ) Mobilais Telefons

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
product Redmi Note 15 6+128GB Forest Green MZB0MP8EU (6932554482947) ( JOINEDIT87574207 ) Mobilais Telefons

175,00€
175,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB Black 72160

175,06€
175,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB Glacier Blue 73042

176,52€
176,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Viedtālrunis 6GB / 128GB Purple | 6932554482428 | 6932554482428

182,00€
188,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Xiaomi Redmi Note 15 Glacier Blue 6.77" AMOLED 1080 x 2392 pixels Mediatek Internal RAM 6 GB 128 GB Dual SIM 4G Main c 6932554482701 (6932554482701) ( JOINEDIT88697200 ) Mobilais Telefons

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NONAME Xiaomi Redmi Note 15 4G 6/128GB Purple 73014

186,50€
186,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smartfon Xiaomi Redmi Note 15 5G 6/128GB Zielony ART#1439710

187,39€
187,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Forest Green - 17.2 cm (6.77) 6 GB 128 GB 6000 mAh Green

187,59€
192,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 15 Black - 17.2 cm (6.77) 6 GB 128 GB 6000 mAh Black

187,59€
192,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 15 Viedtālrunis 6GB / 128GB Purple | 6932554482428 | 6932554482428

188,91€
188,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 Smartphone 6GB / 128GB Purple 6932554482428

197,08€
197,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi Note 15 6GB RAM 128GB Glacier Blue EU MZB0MOKEU

197,39€
202,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Redmi Note 15 - 4G Smartphone - Dual-SIM - RAM 6 GB / Interner Speicher 128 GB - microSD slot - OLED-Display - 6.77 - 2392 x 1080 Pix MZB0MOKEU (6932554482701) ( JOINEDIT87671172 ) Mobilais Telefons

205,00€
205,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| EPREL: | 2 486 945 |
|---|---|
| MPN: | 2510DRA23E |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 55h 2min |
| Aizsardzības klase: | IP 64 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 33 W |
| Izmēri: | P75,42 mm x A164,03 mm x D7,94 mm |
|---|---|
| Svars: | 183,7 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | f/1.7 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Dziļuma kamera, f/2.4 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G100-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,2 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,19 cm (6,77") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 392 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 447 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 4G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Samsung A15 128GbXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4Xiaomi Redmi 9T MaciņšXiaomi Redmi 10C MaciņšXiaomi Redmi 3 Buds LiteMacBook 128GB






























