Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 15 4G 128GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,19 cm (6,77")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G100-Ultra
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,2 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 4G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 823,84€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 125,49€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 004,55€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 623,22€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 368,35€

Apple iPhone 17e 256GB
no 623,22€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 507,97€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 515,08€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
104 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 71165

258,72€
258,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Black | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 71169

258,72€
258,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi | Note 15 | Black | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 71169

260,39€
267,39€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 71165

260,39€
267,39€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Mediatek | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 108 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 | 6000 mAh 73042

266,78€
269,28€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Black | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Mediatek | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 108 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 | 6000 mAh 72160

266,78€
269,28€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi | Redmi | Note 15 | Purple | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Mediatek | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | Main camera resolution 108 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 | 6000 mAh 73014

266,78€
269,28€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB Black 72160

269,07€
271,57€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 15 6/128GB Glacier Blue 73042

269,07€
271,57€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15

273,87€
273,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi | Note 15 | Black | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15

273,87€
273,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi | Note 15 | Glacier Blue | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 497806

279,21€
279,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Redmi | Note 15 | Black | 6.77 " | AMOLED | 1080 x 2392 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | 4G | 5G | Main camera resolution 108+8+2 MP | Secondary camera resolution 20 MP | Android | 15 497807

279,21€
279,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI Telefons redmi note 15 6-128gb melns

315,74€
317,64€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| EPREL: | 2 486 945 |
|---|---|
| MPN: | 2510DRA23E |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 55h 2min |
| Aizsardzības klase: | IP 64 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 6 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 33 W |
| Izmēri: | P75,42 mm x A164,03 mm x D7,94 mm |
|---|---|
| Svars: | 183,7 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | f/1.7 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Dziļuma kamera, f/2.4 diafragma |
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G100-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,2 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,19 cm (6,77") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 392 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 447 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Xiaomi Redmi Note 15 4G 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Samsung A15 128GbXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4Xiaomi Redmi 9T MaciņšXiaomi Redmi 10C MaciņšXiaomi Redmi 3 Buds LiteMacBook 128GB

























