Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A17 4G 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,91 cm (6,70)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G99
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy A17 4G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
55 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Light Blue | SM-A175FLBEEUE | 8806097651116 | TKOSA1SZA2026

177,55€
177,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG A17 SM-A175F 8+256GB DS 4G BLACK OEM SM-A175FZKEEUE | SM-A175FZKEEUE | 8806097651178 | TKOSA1SZA2025

177,55€
177,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 4G 256GB Black EU | SM-A175FZKEEUE | 8806097651178 | TKOSA1SZA2025

180,35€
180,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Light Blue viedtālrunis | SM-A175FLBEEUE | 8806097651116 | TKOSA1SZA2026

180,35€
180,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 4G 8GB/256GB Blue ( SM A175FLBEEUE 8806097651093 SM-A175FLBEEUB ) Mobilais Telefons SM-A175FLBEEUE

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hibrīd Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Gaiši zila TKOSA1SZA2026

187,92€
187,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy A17 Viedtālrunis 8GB / 256GB Black | SM-A175FZKEEUE | 8806097651178 | TKOSA1SZA2025

192,22€
192,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Light Blue | SM-A175FLBEEUE | 8806097651116 | TKOSA1SZA2026

192,22€
192,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Black SM-A175FZKEEUE

192,98€
197,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Light Blue | SM-A175FLBEEUE | 8806097651116 | TKOSA1SZA2026

194,00€
200,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Black | SM-A175FZKEEUE | 8806097651178 | TKOSA1SZA2025

194,00€
200,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7) Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Grey SM-A175FZAEEUE

194,46€
199,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung Galaxy A17 4G 8GB/256GB Grey ( SM A175FZAEEUE 15517599 8806097651024 SM-A175FZAEEUB ) Mobilais Telefons SM-A175FZAEEUE

195,00€
195,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Black 26174CFAC27164622CE654E0B6728F758D1CCAF5

198,96€
198,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Light Blue 6555C97E970B41AB075C43037B69F7D3A8AB653B

198,96€
198,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Light Blue SM-A175FLBEEUE

208,10€
208,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Black SM-A175FZKEEUE

213,20€
213,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 4G Viedtālrunis 8GB / 256GB Black (SM-A175FZKEEUE)

223,95€
223,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 4G Viedtālrunis 4GB / 256GB Grey (SM-A175FZAEEUE)

227,95€
227,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hibrīda duālā SIM 4G USB Veids-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Pelēks SM-A175FZAEEUE

232,56€
232,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 17 cm (6.7") Hybrid Dual SIM 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Black SM-A175FZKEEUE

257,24€
259,74€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Samsung Galaxy A17 Viedtālrunis 8GB / 256GB Light Blue

259,64€
262,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Samsung A175F A17 Viedtālrunis 256GB Black | SM-A175FZKEEUB | 8806097651178

182,30€
182,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 256GB Dual SIM Black (A175) | SM-A175FZKEEUE | 8806097651109 | TKOSA1SZA1998

182,70€
182,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 Viedtālrunis 8/256GB Blue (SM-A175FLBEEUE) | 8806097651093 | 8806097651093 | SM-A175FLBEEUE

185,95€
185,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 4G 256GB Gray EU | 8806097651024 | 8806097651024 | SM-A175FZAEEUE

185,95€
185,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG A17 SM-A175F 8+256GB DS 4G LIGHT BLUE OEM SM-A175FLBEEUE | 8806097651093 | 8806097651093 | SM-A175FLBEEUE

186,15€
186,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 256GB Dual SIM Gray (A175) | 8806097651024 | 8806097651024 | SM-A175FZAEEUE

186,15€
186,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 4G 256GB Blue EU | SM-A175FLBEEUE | 8806097651093

191,45€
191,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy A17 4G 8GB/256GB black ( SM A175FZKEEUE 8806097651109 SM-A175FZKEEUB ) Mobilais Telefons SM-A175FZKEEUE

197,00€
197,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 2 TB |
| MPN: | SM-A175F/DSB |
|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| B (Skala A-E) | |
| 1.200 | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Nē |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Saderība ar dzirdes aparātiem: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Izmēri: | P77,90 mm x A164,40 mm x D7,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 5 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 13 MP |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G99 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,20 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,91 cm (6,70) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M
Samsung Galaxy A17 4G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A23 5GSamsung Galaxy A23 64GbSamsung Galaxy A32 MaciņšSamsung Galaxy A33Samsung Galaxy A41 MaciņšSamsung Galaxy A5 2017 MaciņšSamsung Galaxy A51 MaciņšSamsung Galaxy Flip 5Samsung Galaxy Xcover 6Samsung Mlt-D101SGalaxy S23 256GbSamsung SD 256GBSamsung S22 256GbSamsung S21 256GbMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSDSDHC 256GBSDSDUNR 256 GBSDXC 256 GB































