Xiaomi Redmi Note 9 128GB
Ražotājs: Xiaomi
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 10
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 16,60 cm (6,53)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 4.096 MB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 9 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 655,94€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 383,18€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 534,90€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Xiaomi Redmi Note 9 128GB Grey

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4.096 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.200 mAh |
| Izmēri: | P77,20 mm x A162,30 mm x D8,90 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 10 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 16,60 cm (6,53) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 5 |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.340 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 9 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Xiaomi Redmi 9T MaciņšRedmi 9aSamsung Galaxy Note 9 MaciņšXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4Xiaomi Redmi Buds 4Redmi 9A MaciņšXiaomi Redmi 10C Maciņš




















