Ilustrācija var atšķirties
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64GB
Ražotājs: Xiaomi
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 10
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja izmērs: 16,90 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 6.144 MB
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Xiaomi
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 64 GB GREY

230,00€
230,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6.144 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.020 mAh |
| Izmēri: | P76,60 mm x A165,70 mm x D8,80 mm |
|---|
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
|---|---|
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 10 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 16,90 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass 5 |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Xiaomi
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Xiaomi Robot MopXiaomi Robot VacuumXiaomi Robot Vacuum X10+Xiaomi RobotiXiaomi Smart TV 43Xiaomi Tv Stick 4KXPG 3200Xiaomi Redmi 9T MaciņšRedmi 9aSamsung Galaxy Note 9 MaciņšMacBook Pro 64GBSandisk Pro 64GBExtreme Pro 64GBXiaomi Redmi Airdots 2Xiaomi Redmi Airdots 3Xiaomi redmi watch 3Xiaomi Redmi Watch 4




















