Ilustrācija var atšķirties
XFX Swift Radeon RX 9070 OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-97SWFB3W9)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070
- GPU takts frekvence: 1 440 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Swift Radeon RX 9070 OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-97SWFB3W9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Graphics card. XFX Swift RX 9070 White 3-FAN GAM E 16G | RX-97SWFB3W9 | 0840191502392 | 2E20-1EV

629,30€
629,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift Radeon RX 9070 OC White Triple Fan Gaming Edition Grafikkarte 16GB GDDR6 DP/HDMI | RX-97SWFB3W9 | 0840191502392

630,25€
630,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX Swift RX 9070 White 3-FAN GAM E 16G | RX-97SWFB3W9 | 840191502392

640,90€
640,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9070 OC White Triple Fan Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP, AMD RDNA 4 RX-97SWFB3W9

657,94€
662,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX AMD Radeon RX 9070 Swift OC White Triple Fan Gaming Edition OC 16GB GDDR6 ( RX 97SWFB3W9 ) RX-97SWFB3W9

660,00€
660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Graphics card. XFX Swift RX 9070 White 3-FAN GAM E 16G RX-97SWFB3W9

670,37€
670,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. XFX Swift RX 9070 White 3-FAN GAM E 16G RX-97SWFB3W9

672,79€
677,78€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
XFX RX-97SWFB3W9 RX-97SWFB3W9

709,91€
709,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Radeon RX 9070 Swift OC White Gaming 16GB GDDR6 256bit videokarte RX-97SWFB3W9

724,49€
724,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift AMD Radeon RX 9070 OC White Triple Fan Gaming Edition with 16GB GDDR6 HDMI 3xDP, AMD RDNA 4 | RX-97SWFB3W9 | 840191502392 | GR-ATIP-XFX-301

737,76€
737,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX Swift Radeon RX 9070 OC Gaming Edition AMD 16 GB GDDR6 | 97SWFB3W9 | 0840191502392 | WLONONWCROXSY

766,35€
766,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 220 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 440 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 700 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P150 mm x G325 mm x A65 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3 584 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Swift Radeon RX 9070 OC White Triple Fan Gaming Edition 16GB (RX-97SWFB3W9)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































