Ilustrācija var atšķirties
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-03-20G)
Ražotājs: Sapphire
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-03-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sapphire
Populāri produkti
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-03 11348-03-20G

683,87€
683,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-03-20G

691,34€
691,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Technology Graphics card Radeon RX 9070 XT PULSE 16GB GDDR6 256bit 2DP/2HDMI 11348-03-20G

700,56€
700,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD Sapphire PULSE Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 PCIe 5.0 11348-03-20G

734,66€
739,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sapphire Technology Graphics card Radeon RX 9070 XT PULSE 16GB GDDR6 256bit 2DP/2HDM | 11348-03-20G | 4895106295919

737,00€
737,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 4895106295919 ( 11348 03 20G ) video karte 11348-03-20G

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE PULSE AMD Radeon™ RX 9070 XT GAMING Grafikkarte 16GB GDDR6 HDMI/DP | 11348-03-20G | 4895106295919

742,65€
742,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 256 bit PCIE 5.0 16x Triple slot Fansink 2xHDMI 2xDisplayPort 11348-03-20G

746,22€
746,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-03-20G

757,14€
764,14€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
SAPPHIRE Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 11348-03-20G
760,99€
763,89€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-03-20G | 11348-03-20G | 4895106295919

765,00€
771,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-03-20G

766,30€
766,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 9070 XT|11348-03-20G

768,37€
768,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-03-20G

775,13€
775,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 videokarte 11348-03-20G

778,68€
778,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-03-20G 11348-03-20G

787,06€
787,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Technology Sapphire PULSE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 4895106295919 | 11348-03-20G | 4895106295919 | KGSAPA907578001

793,27€
793,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 4895106295919 11348-03-20G

793,72€
796,13€
Piegāde: 2,41€
ar piegādi: 2,41€
SAPPHIRE TECHNOLOGY Karta graficzna Radeon RX 9070 XT PULSE 16GB GDDR6 256bit 2DP/2HDMI 11348-03-20G

816,46€
816,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Sapphire PULSE AMD Radeon™ RX 9070 XT

837,29€
837,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 XT 4895106295919 (4895106295919) ( JOINEDIT88742698 )

845,00€
845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-03-20G

889,51€
892,01€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 9070 XT GAMING 16GB DUAL HDMI / DUAL DP 11348-03-20G

914,49€
916,99€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Grafiskās karte / Video kartes Sapphire Graphics Card||AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-03-20G

950,05€
952,55€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 9070 XT 11348-03-20G

985,40€
987,90€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sapphire PULSE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-03-20G

1 094,54€
1 097,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 304 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | neviena |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 970 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120,25 mm x G320 mm x A61,6 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pulse Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-03-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















































