Ilustrācija var atšķirties
Sapphire Pure Radeon RX 9070 16GB (11349-02-20G)
Ražotājs: Sapphire
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pure Radeon RX 9070 16GB (11349-02-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sapphire
Populāri produkti
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAPPHIRE PURE AMD Radeon™ RX 9070 GAMING Grafikkarte 16GB GDDR6 HDMI/DP | 11349-02-20G | 4895106295957

630,85€
630,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PURE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 | 11349-02-20G | 4895106295957 | 2E01-7L7

632,35€
632,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PURE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 11349-02-20G

659,21€
659,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD SAPPHIRE Radeon RX 9070 16GB GDDR6 256bit PCIE 5.0 11349-02-20G

667,64€
672,63€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sapphire PURE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 ( 11349 02 20G ) video karte 11349-02-20G

670,00€
670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 9070 Pure 16GB GDDR6 256bit videokarte 11349-02-20G

681,49€
681,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-02-20 11349-02-20G

683,28€
683,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Pure Radeon RX 9070 Grafikas karte 16GB GDDR6 (11349-02-20G)

697,28€
697,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE Videokarte Saphire AMD Radeon RX 7800 XT 16GB | 11349-02-20G | 4895106295957 | VGASAPATI0611

709,08€
709,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-02-20G 11349-02-20G

736,04€
736,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PURE Radeon RX 9070 Videokarte 16GB GDDR6 (11349-02-20G)

743,95€
743,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PURE Radeon RX 9070 Videokarte 16GB GDDR6 | 11349-02-20G | 4895106295957

744,00€
750,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 256 bit PCIE 5.0 16x Triple slot Fansink 2xHDMI 2xDisplayPort 11349-02-20G

745,57€
745,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-02-20G|11349-02-20G

752,95€
752,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA PCIE16 RX9070 16GB GDDR6/PURE 11349-02-20G SAPPHIRE 11349-02-20G

754,50€
754,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-02-20G

756,49€
763,49€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-02-20G

763,59€
766,59€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-02-20G

774,48€
774,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire VGA PCIE16 RX9070 16GB GDDR6/PURE 11349-02-20G

781,16€
781,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-02-20G

846,08€
848,58€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sapphire PURE Radeon RX 9070 Videokarte 16GB GDDR6

942,67€
945,17€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Grafiskās karte / Video kartes Sapphire Graphics Card||AMD Radeon RX 9070|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11349-02-20G

955,10€
957,60€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sapphire PURE Radeon RX 9070 AMD 16 GB GDDR6 11349-02-20G

955,64€
958,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 220 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.700 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P128,50 mm x G330,80 mm x A65,68 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3.584 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pure Radeon RX 9070 16GB (11349-02-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Sapphire
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Saramonic Blink 500Sarkana PirtsSarkana RokassprādzeSarkanas Augstpapēžu KurpesSarkanas BiksesSarkanas KurpesSarkani ZābakiSata Adapter 3.5Saucony ApaviSaunas AkmeņiRadeon SapphireRadeon RX5700Radeon RX 560Radeon RX 6800Radeon RX 550Radeon 580 RxAMD Radeon RX 560AMD Radeon RX 580AMD Radeon RX 6600AMD Radeon RX550
















































