Ilustrācija var atšķirties
Sapphire Pure Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-02-20G)
Ražotājs: Sapphire
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9070 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pure Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-02-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sapphire
Populāri produkti
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAPPHIRE PURE AMD Radeon™ RX 9070 XT GAMING Grafikkarte 16GB GDDR6 HDMI/DP | 11348-02-20G | 4895106295896

735,85€
735,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 9070 XT Pure 16GB GDDR6 | 11348-02-20G | 4895106295896 | 2E01-7L4

737,95€
737,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Technology Graphics card Radeon RX 9070 XT PURE 16GB OC GDDR6 256bit 2DP/2HDMI 11348-02-20G

739,91€
739,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2460 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplay 11348-02-20G

747,22€
747,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PURE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 grafikas karte VGASAPATI0608

763,59€
763,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD Sapphire PURE Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 PCIe 5.0 11348-02-20G

772,32€
777,31€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sapphire Technology Sapphire Radeon RX9070XT Pure Gaming OC 16GB GDDR6 HDMI 2xD | 11348-02-20G | 4895106295896 | KGSAPA907578003

788,55€
788,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 9070 XT Pure 16GB GDDR6 256bit videokarte 11348-02-20G

791,00€
791,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PURE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-02-20G

797,09€
797,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE T SAPPHIRE PURE AMD Radeon RX 9070 XT/16GB/GDDR6 | 207337575 | 4895106295896

807,20€
807,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9070 XT 16 GB GDDR6 256 bit PCIE 5.0 16x GPU 2460 MHz Triple slot Fansink 2xHDMI 2xDisplayPort 11348-02-20G

815,33€
815,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE TECHNOLOGY Karta graficzna Radeon RX 9070 XT PURE 16GB OC GDDR6 256bit 2DP/2HDMI 11348-02-20G

816,74€
816,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2460 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-02-20G|11348-02-20G

823,41€
823,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2460 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-02-20G

827,28€
834,28€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Sapphire PURE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-02-20G

827,40€
827,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PURE AMD RADEON RX 9070 XT GAMING OC 16GB DUAL HDMI / DUAL DP 11348-02-20G

832,67€
835,67€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2460 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-02-20G | 11348-02-20G | 4895106295896

835,00€
841,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Sapphire Radeon RX9070XT Pure Gaming OC 16GB GDDR6 HDMI 2xD 11348-02-20G

840,90€
843,31€
Piegāde: 2,41€
ar piegādi: 2,41€
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2460 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-02-20G

843,56€
843,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Sapphire Pure Radeon RX 9070 XT Spēļu OC 16 GB GDDR6 11348-02-20G

861,49€
861,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2460 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-02-20G 11348-02-20G

870,41€
870,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX9070XT Pure Gaming OC 16GB GDDR6 HDMI 2xD ( 11348 02 20G ) video karte 11348-02-20G

900,00€
900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2460 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-02-20G

924,98€
927,48€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
SAPPHIRE PURE AMD RADEON RX 9070 XT GAMING OC 16GB DUAL HDMI / DUAL DP 11348-02-20G

969,39€
971,89€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Grafiskās karte / Video kartes Sapphire Graphics Card||AMD Radeon RX 9070 XT|16 GB|GDDR6|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2460 MHz|Triple slot Fansink|2xHDMI|2xDisplayPort|11348-02-20G

1 041,45€
1 043,95€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Sapphire PURE Radeon RX 9070 XT AMD 16 GB GDDR6 11348-02-20G

1 046,87€
1 049,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 317 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3.010 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120,30 mm x G320 mm x A61,60 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4.096 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pure Radeon RX 9070 XT 16GB (11348-02-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















































