Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad 10.9" 2022 256GB Wi-Fi + Cellular (MQ6T3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 27,69 cm (10,90)
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 16
- Svars: 481 g
- Procesors: Apple A14
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 10.9" 2022 256GB Wi-Fi + Cellular (MQ6T3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad 10.9" Wi-Fi + Cellular 256GB - Silver 10th Gen ( MQ6T3HC/A ) Planšetdators

780,00€
780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 10th Gen 10.9 256GB Wi-Fi+Cellular Silver MQ6T3HC/ A planšetdators MQ6T3HC/A

784,71€
784,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 256GB, tablet PC (silver, 5G, Gen 10 / 2022) MQ6T3FD/A

806,90€
806,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad 10.9'' 10 gen. 256 GB 5G Srebrny (MQ6T3FD/A)

865,04€
865,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.9" 10 gen. 256 GB 5G Srebrny (MQ6T3FD/A) | MQ6T3FD/A | 21450600

872,45€
872,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 10.9" 10 gen. 256 GB 5G Silver (MQ6T3FD/A) | MQ6T3FD/A | 21450600

872,45€
872,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.9" 10 gen. 256 GB 5G Silver (MQ6T3FD/A) | MQ6T3FD/A | 21450600

883,20€
883,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad 10.9" 10 gen. 256 GB 5G Srebrny (MQ6T3FD/A) MQ6T3FD/A

954,61€
954,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,60 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Saderīgs ar: | Apple Pencil (1. paaudze) |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Izmēri: | P179,50 mm x A248,60 mm x D7 mm |
|---|---|
| Svars: | 481 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM + eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR4X |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
| Procesors: | Apple A14 |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | 2 x 2.99GHz (Firestorm) + 4 x 1.82GHz (Icestorm) |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 16 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,69 cm (10,90) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.360 Pikseļi x 1.640 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad 10.9" 2022 256GB Wi-Fi + Cellular (MQ6T3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi Thermostat4G Router Wi-Fi2022 Apple MacApple MacBook Air 13 256GB

































