Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad mini 7 2024 128GB Wi-Fi (MXN63NF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A17 Pro
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 21,08 cm (8,30)
- Grafiskā karte: Apple A17 Pro 6-Core-GPU
- Operētājsistēma: Apple iOS 18
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
34 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Mini (A17 Pro) Wi-Fi 128GB Space Gray | Apple MXN63HC/A

520,93€
533,93€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
Apple iPad mini A17 Pro (7.Gen) Wi-Fi 128GB spaceGray | MXN63NF/A | 195949728976

532,00€
532,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 8.3'' WiFi 128GB (2024) space gray | MXN63NF/A | 195949728976 | 158476

534,15€
534,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi - Tablet - 128GB - 21,1 cm (8,3) IPS (2266 x 1488) - Space-grau (MXN63NF/A)

546,88€
551,87€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad mini 7. Generation 21 08cm (8 3"") 128GB - space grau ( MXN63NF/A ) Planšetdators

550,00€
550,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad mini 8.3" Wi-Fi 128GB (2024) space gray MXN63NF/A

550,26€
550,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad mini | 8.3 " | Space Gray | IPS | 2266 x 1488 pixels | A17 Pro | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MXN63HC/A | 195949728907

550,40€
550,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 128GB Wi-Fi Gwiezdna szarość MXN63HC/A

554,55€
554,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad mini | 8.3 " | Space Gray | IPS | 2266 x 1488 pixels | Apple A17 Pro | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable MXN63HC/A

560,74€
567,74€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Tablet Apple iPad Mini 8.3" 6 gen. 128 GB Gray (MXN63HC/A) | MXN63HC/A | 195949728969

566,95€
566,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini A17 Pro Wi-Fi 128GB Space Grey 7th Gen MXN63HC/ A planšetdators MXN63HC/A

569,00€
569,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad mini | 8.3" | Space Gray | IPS display | 2266 x 1488 pixels | A17 Pro chip | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable MXN63HC/A

569,97€
569,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini (A17 Pro), 8,3'', 128 GB, WiFi, pelēka - Planšetdators MXN63HC/A

569,99€
569,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini Wi-Fi 128GB Space Gray ( MXN63HC/A ) Planšetdators

570,00€
570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi 8.3 128GB Grå MXN63KN/A

585,81€
590,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad mini Wi-Fi 128GB - Space Grey MXN63HC/A

584,76€
597,76€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
Apple | iPad mini | 8.3 " | Space Gray | IPS | 2266 x 1488 pixels | Apple A17 Pro | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MXN63HC/A | 195949728907

597,07€
597,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 128GB - Space Grey MXN63HC/A

598,00€
598,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad mini Wi-Fi 128GB Gwiezdna szarość MXN63HC/A

615,21€
615,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini 8.3" A17 Pro Wi-Fi | 2024 128 GB Pelēks
iPad Mini 8.3" A17 Pro Wi-Fi | 2024 128 GB Pelēks

619,00€
619,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini Wi-Fi 128GB - Space Grey

619,60€
619,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Mini 8.3'' 6 gen. 128 GB Szary (MXN63NF/A)

624,99€
624,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 128GB Space Gray MXN63HC/A

633,40€
633,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini Wi-Fi 128GB - Space Grey

640,00€
652,99€
Piegāde: 12,99€
ar piegādi: 12,99€
Apple iPad mini Wi-Fi 128GB - Space Grey | MXN63HC/A | 0195949728907 | WLONONWCRJBLO

649,13€
649,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Ipad mini wi-fi 128gb gwiezdna szarość MXN63HC/A

653,44€
653,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Mini 8.3" 6 gen. 128 GB Szary (MXN63NF/A) MXN63NF/A

700,90€
700,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 128GB (gray, Gen 7 / 2024) MXN63NF/A

714,90€
714,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini Wi-Fi 128GB - Space Grey MXN63HC/A

851,60€
854,10€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad mini Wi-Fi 128GB - Space Grey 0195949728945 ( MXN63KN/A ) Planšetdators

590,00€
590,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 19,30 Wh |
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| 2261243 |
| 1.000 |
| E (Skala A-G) |
| Grafiskā karte: | Apple A17 Pro 6-Core-GPU |
|---|
| Izmēri: | P134,80 mm x A195,40 mm x D6,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 293 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| A2993 |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A17 Pro |
| Procesora modeļa numurs: | 2x 3.78GHz + 4x 2.11GHz |
| Operētājsistēma: | Apple iOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 21,08 cm (8,30) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.266 Pikseļi x 1.488 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatIpad Mini 6Apple 11 128Gb4G Router Wi-Fi












































