Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad mini 7 2024 128GB Wi-Fi (MXN73NF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A17 Pro
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 21,08 cm (8,3")
- Grafika: Apple A17 Pro 6-Core-GPU
- Operētājsistēma: Apple iOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad mini 7 2024 128GB Wi-Fi (MXN73NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 350,00€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
20 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Mini | 8.3 " | Blue | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels | A17 Pro | 128 GB | Wi-Fi | Bluetooth | iOS | Warranty 12 month(s) | MXN73HC/A | 195949729195

536,95€
536,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Mini 8.3" 6. paaudze 128 GB Blue (MXN73HC/A) | MXN73HC/A | 195949729195

547,30€
547,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini A17 Pro Wi-Fi 128GB Blue 7th Gen MXN73HC/ A planšetdators MXN73HC/A

549,00€
549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 2024 WiFi 128GB Blue MXN73NF/A | MXN73NF/A | 0195949729201

549,30€
549,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Mini 8.3'' 6 gen. 128 GB Niebieski (MXN73HC/A)

554,08€
554,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini | 8.3 " | Blue | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels | A17 Pro | 128 GB | Wi-Fi | Bluetooth | iOS | Warranty 12 month(s) MXN73HC/A

560,74€
567,74€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Planšetdators Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 128GB - Blue MXN73HC/A

569,99€
569,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 7. Generation 21 08cm (8 3"") 128GB - blau ( MXN73NF/A ) Planšetdators

570,00€
570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini Wi-Fi 128GB Blue ( MXN73HC/A ) Planšetdators

570,00€
570,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini | 8.3 " | Zils | Liquid Retina | 2266 x 1488 pikseļi | A17 Pro | 128 GB | Wi-Fi | Bluetooth | iOS | Garantija 12 mēneši

572,43€
572,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi - Tablet - 128GB - 21,1 cm (8,3) IPS (2266 x 1488) - Blau (MXN73NF/A) PWAP-3017

583,54€
588,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Mini (A17 Pro) Wi-Fi 128GB Blue - Inovatyvus ir Kompaktiškas Planšetinis Kompiuteris MXN73HC/A

591,89€
596,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
APPLE iPad mini Wi-Fi 128GB Niebieski MXN73HC/A

595,80€
595,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini | 8.3 " | Blue | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels | A17 Pro | 128 GB | Wi-Fi | Bluetooth | iOS | Warranty 12 month(s) | MXN73HC/A | 195949729133

597,07€
597,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi 128GB Blue MXN73HC/A

604,90€
604,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini 8.3" A17 Pro Wi-Fi | 2024 128 GB Синий
iPad Mini 8.3" A17 Pro Wi-Fi | 2024 128 GB Синий

619,00€
619,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini (2024) Wi-Fi 8,3" 2266x1488 128GB iPadOS18 Blue | 13300833-MXN73 | 195949729133

646,15€
646,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 128GB, tablet PC (blue, Gen 7 / 2024) MXN73NF/A

664,00€
664,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi 8.3 128GB Bla ( MXN73KN/A )

610,00€
610,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi 8.3 - Tablet - 128 GB MXN73KN/A

641,05€
646,04€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 19,3 Wh |
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Zils |
| MPN: | A2993 |
| EPREL: | 2 261 243 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 67h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | D (skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple A17 Pro 6-Core-GPU |
|---|
| Izmēri: | P134,8 mm x A195,4 mm x D6,3 mm |
|---|---|
| Svars: | 293 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A17 Pro |
| Procesora modeļa numurs: | 2x 3.78GHz + 4x 2.11GHz |
| Operētājsistēma: | Apple iOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 21,08 cm (8,3") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 266 Pikseļi x 1 488 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad mini 7 2024 128GB Wi-Fi (MXN73NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatIpad Mini 6Apple 11 128GbApple 13 128Gb




































