Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi (MCA04TY/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M3
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11")
- Grafika: Apple 9 kodolu
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi (MCA04TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi 128GB - Purple 527927

575,44€
580,43€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad Air 11 128GB 7th Gen. (2025) WIFI purple | MCA04TY/A | 0195949998034 | 1H62-0AR

576,80€
576,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" 2025 Wi-Fi 128 GB Violett MCA04TY/A | MCA04TY/A | 0195949998034

577,60€
577,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 27 59cm (11"") 7. Generation Wi-Fi 128GB violett ( MCA04TY/A ) Planšetdators

580,00€
580,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" 6 gen. 128 GB Purple (MCA04TY/A) | MCA04TY/A | 195949997938

580,30€
580,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 M3 Wi-Fi 128GB (violett) | MCA04TY/A | 195949997938

581,15€
581,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Air 11" 6. paaudze 128 GB Purple (MCA04TY/A) | MCA04TY/A | 195949997938

591,50€
591,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11 Apple M3 Wi-Fi 128GB - Purple Apple 195949997891 ( MCA04HC/A ) Planšetdators

595,00€
595,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Air 11'' 6 gen. 128 GB Fioletowy (MCA04TY/A)

595,88€
595,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi 128GB Fioletowy MCA04HC/A

603,16€
603,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi 128GB Purple MCA04HC/ A planšetdators MCA04HC/A

606,10€
606,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple | iPad Air | 11 " | Purple | IPS | 2360 x 1640 pixels | Apple M3 | 8 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | USB-C charging cable | MCA04HC/A | 195949997891 | TB-IOS-APL-0525

607,00€
607,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi 128GB - Purple MCA04HC/A

642,44€
647,43€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Tablet Apple iPad Air 11" 6 gen. 128 GB Fioletowy (MCA04TY/A) MCA04TY/A

654,39€
654,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE IPAD AIR 11 WIFI 128GB PUR | MCA04HC/A | 195949997891 | TB-IOS-APL-0525

656,90€
656,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi 128GB Purple MCA04HC/A

660,40€
660,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Air 11 cali WiFi 128GB Fioletowy MCA04HC/A

704,64€
704,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 | Wi-Fi 128 GB Фиолетовый
iPad Air 11" M3 | Wi-Fi 128 GB Фиолетовый

729,00€
729,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi 128GB - Purple MCA04HC/A

801,96€
804,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Apple IPAD AIR 11 WIFI 128GB PUR | MCA04HC/A | 195949997891 | TB-IOS-APL-0525

606,10€
606,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi 128GB Purple | MCA04HC/A | 195949997891 | TB-IOS-APL-0525

615,70€
615,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Air 11.0 (2025) Wi-Fi 128GB No Charger Purple EU MCA04 - ONLY BOX DAMAGE 195949997891 (195949997891) ( JOINEDIT89393380 )

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,93 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Violets |
| MPN: | A3266 |
| EPREL: | 2 261 062 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 62h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 9 kodolu |
|---|
| Izmēri: | P247,6 mm x A178,5 mm x D6,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 460 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 6 400 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 360 Pikseļi x 1 640 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Air 7 11" 2025 128GB Wi-Fi (MCA04TY/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Apple 11 128GbWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple 13 128Gb4G Router Wi-Fi



































