Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 Max 18 kodolu CPU 32 kodolu GPU 36GB 2TB (MGDQ4D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Apple M5 Max
- Atmiņas lielums: 36 GB
- Displeja izmērs: 35,97 cm (14,20)
- Cietā diska ietilpība: 2 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 32 kodolu GPU
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 Max 18 kodolu CPU 32 kodolu GPU 36GB 2TB (MGDQ4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 200,85€
27 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Pro 14'' M5 Max 18 36GB 2TB silber | MGDQ4D/A | 195950718065 | 164857

3 800,10€
3 800,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14 M5 Max, Silber, M5 Max (18-CPU/32-GPU), 36GB, 2TB, Standard-Display, Deutsch, Kein Netzteil MGDQ4D/A

3 802,32€
3 807,31€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Pro 14'' M5 Max 18 36GB 2TB silber | MGDQ4D/A | 195950718065 | 164857

3 802,35€
3 802,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple MacBook Pro 14 M5 Max / 36 GB / 2 TB (MGDQ4ZE/A)

3 854,63€
3 854,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14.2-inch: M5 Max 18/32, 36GB, 2TB SSD, without power supply - Silver | MGDQ4ZE/A | 195950718409 | LT-STD-M14-APL-372

3 918,60€
3 918,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") 2026 (silver 36 GB 2 TB (2 TB SSD) M5 Max MacOS German) MGDQ4D/A (0195950718065) ( JOINEDIT87454757 )

3 925,00€
3 925,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Pro - M5 Max (18/32) | 14,2" | 36GB | 2TB | Mac OS | Silver | MGDQ4ZE/A | 195950718409 | LT-STD-M14-APL-372

3 955,50€
3 955,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro: Apple M5 Max chip with 18-core CPU and 32-core GPU 36GB 2TB SSD - Silver MGDQ4D/A (0195950718065) ( JOINEDIT87225502 ) Portatīvais dators

3 995,00€
3 995,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2-inch: M5 Max 18/32, 36GB, 2TB SSD, without power supply - Silver MGDQ4ZE/A

4 000,37€
4 005,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Laptop Apple APPLE 35,6cm 14 cali MacBook Pro M5 Max chip with 18core CPU and 32core GPU 36GB 2TB SSD - Silver MGDQ4D/A

4 076,87€
4 076,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple APPLE 35,6cm 14 cali MacBook Pro M5 Max chip with 18core CPU and 32core GPU 36GB 2TB SSD - Silver | MGDQ4D/A | 195950718065

4 153,60€
4 153,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2-inch: M5 Max 18/32, 36GB, 2TB SSD, without power supply - Silver | MGDQ4ZE/A | 195950718409 | LT-STD-M14-APL-372

4 215,28€
4 215,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU, 36GB/2TB SSD/Silver/INT - MGDQ4ZE/A

4 255,38€
4 255,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (14") 2026 (silver, 36 GB, 2 TB (2 TB SSD), M5 Max, MacOS, German) MGDQ4D/A

4 258,20€
4 258,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 14.2 cala: M5 Max 18/32, 36GB, 2TB SSD, bez zasilacza - Srebrny MGDQ4ZE/A

4 275,40€
4 275,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 14" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU, 36GB/2TB SSD/Silver/SWE - MGDQ4KS/A

4 329,00€
4 329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 Max 32GB 2TB SSD Silver EN MGDQ4ZE/ A portatīvais dators MGDQ4ZE/A

4 329,00€
4 329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14 M5 Max 32GB 2TB SSD Silver SWE MGDQ4KS/ A portatīvais dators MGDQ4KS/A

4 329,00€
4 329,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple APPLE 35,6cm 14 cali MacBook Pro M5 Max chip with 18core CPU and 32core GPU 36GB 2TB SSD - Silver MGDQ4D/A

4 455,84€
4 455,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 Max (2026) MGDQ4ZE/A 2 TB Sudrabs
MacBook Pro 14" M5 Max (2026) MGDQ4ZE/A 2 TB Sudrabs

4 499,00€
4 499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
APPLE MacBook Pro 14 M5 Max, Silber, M5 Max (18-CPU/32-GPU), 36GB, 2TB, Display mit Nanotexturglas, Deutsch, Kein Netzteil MGDQ4_CTO_42

4 014,81€
4 019,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Pro 14" M5 Max Silber MGDQ4D/A M5 Max chip mit 18-core CPU und 32-core GPU 36GB 2TB SSD - Silber kein Netzteil MGDQ4D/A (0195950718065) ( JOINEDIT87111717 ) Portatīvais dators

4 155,00€
4 155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14" M5 Max 36 Gt 2 Tt kannettava hopea MGDQ4KS/A (0195950718188) ( JOINEDIT86841343 )

4 315,00€
4 315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Pro - M5 Max (18/32) 14 2" 36GB 2TB Mac OS Srebrny MGDQ4ZE/A (195950718409) ( JOINEDIT87623601 ) Portatīvais dators

4 315,00€
4 315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Neprirazeno MacBook Pro 14'' M5 Pro chip with 15-core CPU and 16-core GPU, 24GB, 1TB SSD - Silver | 13199295-MGDQ4-CZ | 195950718058

4 425,70€
4 425,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 14.2-inch: M5 Max 18/32 36GB 2TB SSD without power supply - Silver MGDQ4ZE/A (195950718409) ( JOINEDIT87760965 ) Portatīvais dators

4 490,00€
4 490,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE 14inch MacBook Pro M5 Max chip with 18-core CPU and 32-core GPU 36GB 2TB SSD - Silver MGDQ4ZE/A (0195950718409) ( JOINEDIT88271971 )

4 730,00€
4 730,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 20 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 72,40 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 2 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 32 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P312,60 mm x A15,50 mm x D221,20 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,62 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 36 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 Max |
| Kodolu skaits: | 18 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 35,97 cm (14,20) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.024 Pikseļi x 1.964 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina XDR displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SDXC karte |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI izeja, Thunderbolt 5 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 14'' 2026 M5 Max 18 kodolu CPU 32 kodolu GPU 36GB 2TB (MGDQ4D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Pro 15Apple MacBook Pro 15 2016Apple MacBook Pro 15 A1286Apple MacBook Pro 16 2019Apple MacBook Pro 16.2Apple Power BankAptxAriston AndrisMacBook Pro 14 MaxApple MacBook Pro 14.2Apple Macbook Pro 2021 14MacBook Pro 14 M1 MaxMacBook Pro 14 32GBMacBook Pro MaxMacBook Pro 16 2TBMacbook Pro 14AMD GPU PROMacBook Pro 18







































