Ilustrācija var atšķirties
Apple MacBook Pro 16'' 2026 M5 Max 18 kodolu CPU 32 kodolu GPU 36GB 2TB (MGE74D/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Procesora modelis: Apple M5 Max
- Atmiņas lielums: 36 GB
- Displeja izmērs: 41,05 cm (16,20)
- Cietā diska ietilpība: 2 TB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Grafika: Apple 32 kodolu GPU
- Operētājsistēma: macOS Tahoe
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 16'' 2026 M5 Max 18 kodolu CPU 32 kodolu GPU 36GB 2TB (MGE74D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

ASUS NUC 14 Pro AI RNUC14LNKU7094N2
no 1 198,20€
36 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MacBook Pro 16'' M5 Max 18 36GB 2TB silber | MGE74D/A | 195950713664 | 164861

4 042,00€
4 042,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16'' M5 Max 18 36GB 2TB silber | MGE74D/A | 195950713664 | 164861

4 044,40€
4 044,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 16 M5 Max, Silber, M5 Max (18-CPU/32-GPU), 36GB, 2TB, Standard-Display, Deutsch, Kein Netzteil MGE74D/A

4 069,07€
4 074,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple Macbook Pro - M5 Max (18/32) | 16,2" | 36GB | 2TB | Mac OS | Srebrny MGE74ZE/A

4 197,05€
4 197,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro (16") 2026 (silver 36 GB 2 TB (2 TB SSD) M5 Max MacOS German) MGE74D/A (0195950713664) ( JOINEDIT87454761 )

4 210,00€
4 210,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/INT | Apple | MGE74ZE/A | 195950714005 | LT-STD-M16-APL-226

4 239,00€
4 239,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro: Apple M5 Max chip with 18-core CPU and 32-core GPU 36GB 2TB SSD - Silver MGE74D/A (0195950713664) ( JOINEDIT87225507 ) Portatīvais dators

4 275,00€
4 275,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Macbook Pro - M5 Max (18/32) | 16,2" | 36GB | 2TB | Mac OS | Silver | MGE74ZE/A | 195950714005 | LT-STD-M16-APL-226

4 283,15€
4 283,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/SWE | Apple MGE74KS/A

4 295,87€
4 302,87€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/INT | Apple MGE74ZE/A

4 295,87€
4 302,87€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/SWE | Apple | MGE74KS/A | 195950713787

4 331,65€
4 331,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Laptop Apple MACBOOK PRO 16 M5MAX 18/32/16 MGE74D/A

4 362,80€
4 362,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Laptop Apple MACBOOK PRO 16 M5MAX 18/32/16 | MGE74D/A | 195950713664

4 372,15€
4 372,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 16.2-inch: M5 Max 18/32, 36GB, 2TB SSD, without power supply - Silver MGE74ZE/A

4 380,34€
4 385,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple MacBook Pro (16") 2026 (silver, 36 GB, 2 TB (2 TB SSD), M5 Max, MacOS, German) MGE74D/A

4 562,30€
4 562,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 16.2 cala: M5 Max 18/32, 36GB, 2TB SSD, bez zasilacza - Srebrny MGE74ZE/A

4 582,26€
4 582,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/SWE | Apple MGE74KS/A

4 582,26€
4 582,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE MacBook Pro 16.2-inch: M5 Max 18/32, 36GB, 2TB SSD, without power supply - Silver | MGE74ZE/A | 195950714005 | LT-STD-M16-APL-226

4 613,50€
4 613,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16 M5 Max 36GB 2TB SSD Silver EN MGE74ZE/ A portatīvais dators MGE74ZE/A

4 629,00€
4 629,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16 M5 Max 36GB 2TB SSD Silver SWE MGE74KS/ A portatīvais dators MGE74KS/A

4 629,00€
4 629,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/SWE | Apple | MGE74KS/A | 195950713787

4 648,62€
4 648,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" M5 Max (2026) MGE74ZE/A 2 TB Серебряный
MacBook Pro 16" M5 Max (2026) MGE74ZE/A 2 TB Серебряный

4 799,00€
4 799,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/SWE - MGE74KS/A

5 088,25€
5 088,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Portatīvais dators MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/INT - MGE74ZE/A

5 088,25€
5 088,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Apple MacBook Pro 16" M5 Max 18C CPU, 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/SWE | | MGE74KS/A | 195950713787

4 270,40€
4 270,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" M5 Max Silber MGE74D/A M5 Max chip mit 18-core CPU und 32-core GPU 36GB 2TB SSD - Silber kein Netzteil MGE74D/A (0195950713664) ( JOINEDIT87111718 ) Portatīvais dators

4 310,00€
4 310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16 Apple M5 Max 18C CPU 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/SWE Apple MGE74KS/A (195950713787) ( JOINEDIT87208765 ) Portatīvais dators

4 420,00€
4 420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16 Apple M5 Max 18C CPU 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/INT Apple MGE74ZE/A (195950714005) ( JOINEDIT87208766 ) Portatīvais dators

4 420,00€
4 420,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/SWE Apple MGE74KS/A (195950713787) ( JOINEDIT88134154 ) Portatīvais dators

4 465,00€
4 465,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple MacBook Pro 16" Apple M5 Max 18C CPU 32C GPU/36GB/2TB SSD/Silver/INT Apple MGE74ZE/A (195950714005) ( JOINEDIT89080318 ) Portatīvais dators

4 465,00€
4 465,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 24 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 100 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 2 TB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Tastatūras apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Apple 32 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P355,70 mm x A16,80 mm x D248,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,15 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 6.0 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 36 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M5 Max |
| Kodolu skaits: | 18 |
| Operētājsistēma: | macOS Tahoe |
|---|
| Displeja izmērs: | 41,05 cm (16,20) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 3.456 Pikseļi x 2.234 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina XDR displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | SDXC karte |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 3x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, HDMI izeja, Thunderbolt 5 |
Cenas vēsture
1M
Apple MacBook Pro 16'' 2026 M5 Max 18 kodolu CPU 32 kodolu GPU 36GB 2TB (MGE74D/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple MacBook Pro 17Apple Macbook Pro 2021 14Apple MacBook Pro M2Apple MacBook Pro RetinaApple MacBook Pro Retina 13Apple MBPApple USB C adapterisApzeltīti GredzeniAriston Kombinētie BoileriMacBook Pro 16 2TBMacBook Pro Max 16MacBook Pro 16 32MacBook Pro MaxApple MacBook Pro 16.2Apple Care MacBook Pro 16Apple MacBook Pro 16 2019AMD GPU PROMacBook Pro 16 M2 MaxMacBook Pro 18








































