Ilustrācija var atšķirties
Bosch TKA8A054
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.100 W
- Tilpums litros: 1,10 l
- Displejs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Šarnīra filtrs
- Pagatavošanas metode: Kafijas filtrs
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TKA8A054
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch TKA8A053
no 97,77€

Ninja Prestige DualBrew-System CFN803EU
no 310,00€

Moccamaster KBG Select
no 235,57€

Krups KM6008
no 58,73€

Braun PurShine KF 1500
no 30,00€

Severin KA 4817
no 38,00€

Philips Café Gourmet HD5416
no 128,12€

Krups F 309 08
no 33,00€

Braun KF47/1 Aromaster
no 46,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Styline TKA8A054 - Kaffeemaschine - 12 Tassen

104,88€
109,87€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Bosch tka8a054 cafetera de filtro semi-autom�tica 1 1 l 4242005357659 ( TKA8A054 )

105,00€
105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TKA 8A054 Thermo Styline red | TKA8A054 | 4242005357659

107,30€
107,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kafijas automāts Bosch TKA 8A054 Thermo Styline red | TKA8A054 | 4242005357659

109,85€
109,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch TKA 8A054 Thermo Styline red TKA8A054

113,73€
113,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ūdens tvertne noņemama |
| Ieskaitot kabeļu nodalījumu |
| Displejs: | Nē |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P35 cm x A25 cm x D26 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,30 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Šarnīra filtrs |
|---|---|
| Pagatavošanas metode: | Kafijas filtrs |
| Kannas veids: | Termoss |
| Jauda: | 1.100 W |
| Tilpums litros: | 1,10 l |
| Ietilpība tasītēs: | 12 tasīte(s) |
| Aromātsistēma: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch TKA8A054
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























