Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 GTV15NWEA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 83 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Nē
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Energoefektivitātes klase: A++
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 GTV15NWEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 950,00€

Bosch Serie 6 GSN51AWCV
no 820,00€

Bosch Serie 6 GSN54AWCV
no 910,00€

Bosch Serie 4 GSN33VWEP
no 585,00€

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Bomann GS 7253
no 265,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GTV15NWEA 85cm / 2022617

365,00€
365,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vertikāla saldētava Bosch Serie | 2, 85x56cm, balta, GTV15NWEA

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GTV15NWEA s2 Vertikāla Brīvi Stāvoša Saldētava 85cm GTV15NWEA

400,80€
400,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 164 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 83 l |
| Salona apgaismojums: | Nē |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 10 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 25 h |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Izmēri: | P56 cm x A85 cm x D58 cm |
|---|---|
| Svars: | 32,38 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 GTV15NWEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris






















