Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 KIN86NSF0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 293 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 184 l
- Saldētavas tilpums: 76 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KIN86NSF0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,90€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 2, 177.2x54.1cm, sliding hinge, KIN86NSF0

809,00€
809,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 380139 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 293 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 4 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 10 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Nē |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Kondensāta novadīšana: | Nē |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Nē |
| Tīkla atteices indikators: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Nē |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Nē |
| WLAN: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 184 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 76 l |
| Pudeļu plaukts: | Nē |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P54,10 cm x A177,20 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 50,83 kg |
| KIN86NSF0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 KIN86NSF0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris




















