Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 9,50 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 78 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 48 dB
- Ietilpība (komplekti): 9
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
no 345,70€

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Beko DVS05024W
no 273,00€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
no 605,25€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR63EX25KE
no 489,01€

Gorenje GI561D10S
no 454,85€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch SPI 2 IKS 10 E ( SPI2IKS10E )

485,00€
485,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH SPI2IKS10E Serie 2, Spülmaschine edelstahl (gebürstet), 45 cm, Home Connect

505,76€
510,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Serie 2 SPI2IKS10E dishwasher Semi built-in 9 place settings F SPI2IKS10E

626,10€
626,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 251031 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Tīrīšanas iedarbība: | A |
| Žāvēšanas efekts: | A |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 9,50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 78 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 48 dB |
| Programmas: | 5x |
|---|---|
| Ietilpība (komplekti): | 9 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P44,80 cm x A81,50 cm x D57,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 27,28 kg |
| SPI2IKS10E |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 2 28Bosch Pfs 3000-2Bosch Gbh 2 21Bosch 2.5 Ah 18VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch Tosteris






















