Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 DHL555BL
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Ventilatora bloks
- Jauda: 200 W
- Ventilatora jauda: 360 m³/h
- Izmēri: P53 cm x A25,5 cm x D38 cm
- MPN: DHL555BL
- EPREL: 1 029 511
- Energoefektivitātes klase: C
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 DHL555BL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Siemens iQ300 LI64LB531
no 266,80€

Siemens iQ500 LI67RA561
no 454,60€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 61,00€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€

AEG 3000 LEDLights DGB3523S
no 118,45€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 4 DHL555BL cooker hood Built-in Silver C 590 m³/h

213,44€
213,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DHL555BL

215,00€
215,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DHL555BL / 22303571

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DHL555BL iebūvējams tvaika nosūcējs DHL555BL

226,72€
226,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DHL555BL iebūvējams tvaika nosūcējs

232,29€
232,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DHL555BL | 19111039 | 4242005122455

232,30€
232,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DHL555BL ART#1383026

232,53€
232,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tvaika nosūcējs Filtra grupa 650 m3/H - BOSCH DHL555BL - 50 cm - Classe C 79.8 kWh/gadā - Izvadi vai pārstrādā ar ogļu filtru DH - Metāls

235,06€
235,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iebūvējams tvaika nosūcējs Bosch Serie | 4 canopy, 53cm, DHL555BL, sudraba

250,00€
250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 DHL555BL cooker hood Built-in Silver C 590 m³/h

253,30€
258,29€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Serie 4 DHL555BL cooker hood 590 m/h Built-in Silver C ( DHL 555 BL 19111039 4242005122455 DHL555BL ) Tvaika nosūcējs

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P53 cm x A25,5 cm x D38 cm |
|---|
| DHL555BL |
| EPREL: | 1 029 511 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | C |
| Pārsega veids: | Ventilatora bloks |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 200 W |
| Ventilatora jauda: | 360 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 590 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 56 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 DHL555BL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





























