Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KIV86VSE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 229 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 183 l
- Saldētavas tilpums: 84 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KIV86VSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 1 115,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 135,00€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 531,35€

Gorenje RF414EPS4
no 213,65€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KIV86VSE0, iebūvējamais ledusskapis, 178 cm

699,00€
699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Ledusskapis KIV86VSE0 BO372

711,33€
711,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iebūvējams ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 4, 177.2×54.1cm, sliding hinge, KIV86VSE0

719,00€
719,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIV86VSE0 s4 ledusskapis 177cm E,SlidingHing iebūvējams KIV86VSE0

720,40€
720,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Šaldytuvas Bosch KIV86VSE0 | BO372 | 4242005241910

721,10€
721,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIV86VSE0 iebūvējamais ledusskapis

725,92€
725,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIV86VSE0 Iebūvējamie 177 cm / 2O84193

745,00€
745,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIV86VSE0 iebūvējamais ledusskapis KIV86VSE0

746,72€
746,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch sadzīves tehnika Iebūvējams Ledusskapis Ar Saldētavu Bosch KIV86VSE0 Balts

781,97€
781,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch s4, iebūvējams ledusskapis ar saldētavu, 177.2cm, E , SlidingHing, KIV86VSE0

796,10€
796,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIV86VSE0 Serie 4 Iebūvējams ledusskapis-ar-saldētavu kombinācija | KIV86VSE0 | 4242005241910

829,85€
829,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 KIV86VSE0 fridge-freezer Built-in 267 L E White KIV86VSE0

914,97€
914,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch fridge / freezer combination KIV86VSE0 series 4 E - Series 4 ( KIV86VSE0 S0432220 ) Ledusskapis

930,00€
930,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 274356 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-ST |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 229 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 4,20 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 9 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 183 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 84 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P54,10 cm x A177,20 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 51,29 kg |
| KIV86VSE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KIV86VSE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators































