Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KGN39VXBT
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 129 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 260 l
- Saldētavas tilpums: 103 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN39VXBT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 1 115,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 135,00€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 531,35€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 4 KGN39VXBT fridge-freezer Freestanding 363 L B Dark Inox

830,27€
830,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 KGN39VXBT fridge-freezer Freestanding 363 L B Dark Inox | KGN39VXBT | 4242005334292 | AGDBOSLOW0242

857,85€
857,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 KGN39VXBT brīvi stāvošs ledusskapis-ar saldētavu 363 L B Dark Inox | KGN39VXBT | 4242005334292 | AGDBOSLOW0242

931,55€
931,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 KGN39VXBT Ledusskapis 203cm Melns KGN39VXBT

942,80€
942,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN39VXBT ( KGN39VXBT 4242005334292 )

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 KGN39VXBT fridge-freezer Freestanding 363 L B Dark Inox

1 317,76€
1 322,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 934 860 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 129 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 10 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 18 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Tīkla atteices indikators: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Nē |
| WLAN: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 33 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 260 l |
| Saldētavas tilpums: | 103 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A203 cm x D66,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 98,4 kg |
| KGN39VXBT |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN39VXBT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Mono ProteinBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators

























