Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KGN497ICT
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 178 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 311 l
- Saldētavas tilpums: 129 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN497ICT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 213,65€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis-saldētava Bosch Series 4 KGN497ICT 440 l C Stainless steel | KGN497ICT | 4242005291069 | AGDBOSLOW0219

938,45€
938,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KGN497ICT Serie 4 ledusskapis 203cm Nerūsējošais tērauds (ar anti-pirkstu nospiedumu) KGN497ICT

950,50€
950,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN497ICT refrigerator ( KGN497ICT 4242005291069 )

1 000,00€
1 000,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch sadzīves tehnika Ledusskapis Ar Saldētavu Bosch KGN497ICT Pelēks

1 031,98€
1 031,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch | Refrigerator | KGN497ICT | Energy efficiency class C | Free standing | Combi | Height 203 cm | No Frost system | Fridge net capacity 311 L | Freezer net capacity 129 L | Display | 35 dB | Stainless Steel KGN497ICT

1 199,23€
1 199,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN497ICT

1 250,00€
1 250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Refrigerator-freezer combination Bosch Series 4 KGN497ICT 440 l C Stainless steel

1 274,25€
1 279,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 416 461 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 178 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 11 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
|---|---|
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 311 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 129 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P70 cm x A203 cm x D66,7 cm |
|---|---|
| Svars: | 86,9 kg |
| KGN497ICT |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN497ICT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators


























