Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 KI87VVFE1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 216 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 200 l
- Saldētavas tilpums: 70 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 KI87VVFE1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 204,84€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 207,35€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lodówka Siemens Siemens iQ300 KI87VVFE1, 270 L, SN-T, 35 dB, 3.2 kg/24h, E, White | 4242003875285 | 4242003875285

882,75€
882,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KI87VVFE1 EB-Kühlkombi 200/70 L E 177cmx54cmx55cm | 4242003875285 | 4242003875285

883,30€
883,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 KI87VVFE1 270 L SN-T 35 dB 3.2 kg/24h E White 4242003875285 (4242003875285) ( JOINEDIT84193883 )

905,00€
905,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lodówka Siemens Siemens iQ300 KI87VVFE1, 270 L, SN-T, 35 dB, 3.2 kg/24h, E, White 4242003875285

935,92€
935,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Siemens Siemens iQ300 KI87VVFE1, 270 L, SN-T, 35 dB, 3.2 kg/24h, E, White | 4242003875285 | 4242003875285

954,15€
954,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lodowka Siemens Siemens iQ300 KI87VVFE1 270 L SN-T 35 dB 3.2 kg/24h E White 4242003875285 (4242003875285) ( JOINEDIT65655787 )

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260743 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 216 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 3,20 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 12 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Kondensāta novadīšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 200 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 70 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P54,10 cm x A177,20 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 53,20 kg |
| KI87VVFE1 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 KI87VVFE1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0
























