Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KGN86VIEA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 307 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 479 l
- Saldētavas tilpums: 152 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN86VIEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KGN86VIEA Series 4 fridge/freezer combination (stainless steel) KGN86VIEA (4242005321056) ( JOINEDIT79692589 )

1 080,00€
1 080,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KGN86VIEA Serie 4, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl)

1 598,99€
1 603,98€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Franču durvis: | Nē |
|---|---|
| EPREL: | 743833 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 307 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 10 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 17 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 40 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 479 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 152 l |
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 4 |
| Saldētavas atvilktnes: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P86 cm x A186 cm x D81 cm |
|---|---|
| Svars: | 108 kg |
| KGN86VIEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGN86VIEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















