Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KGE398IBP
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 119 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 249 l
- Saldētavas tilpums: 94 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGE398IBP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 204,84€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 281,29€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 207,35€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
BOSCH KGE398IBP

720,00€
720,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE398IBP Serie 6 Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl) KGE398IBP (4242005254330) ( JOINEDIT90146357 )

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE398IBP ( KGE398IBP )

880,00€
880,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE398IBP ledusskapis KGE398IBP

920,99€
920,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE398IBP Ledusskapis Series6 Brīvi stāvošs 201cm Nerūsējošā tērauda KGE398IBP

954,10€
954,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis BOSCH KGE398IBP | KGE398IBP | 4242005254330

955,50€
955,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis BOSCH KGE398IBP | KGE398IBP | 4242005254330

959,75€
959,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE398IBP KGE398IBP

992,05€
992,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE398IBP ledusskapis

1 026,89€
1 026,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Bosch kombinētais ledusskapis-ar saldētavu KGE398IBP series 6 B inox - series 6 | KGE398IBP | 4242005254330

1 028,00€
1 028,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch | Refrigerator | KGE398IBP Series 6 | Energy efficiency class B | Free standing | Combi | Height 201 cm | Fridge net capacity 249 L | Freezer net capacity 94 L | 38 dB | Inox

1 111,18€
1 116,17€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vairāk piedāvājumu
Bosch Serie 6 KGE398IBP fridge-freezer Freestanding 343 L B Stainless steel 4242005254330 (4242005254330) ( JOINEDIT89810737 )

940,00€
940,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Franču durvis: | Nē |
|---|---|
| EPREL: | 291374 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 119 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 5,50 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 18 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Kondensāta novadīšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstās uzglabāšanas zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 249 l |
| Saldētavas tilpums: | 94 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A201 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 84,25 kg |
| KGE398IBP |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGE398IBP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




























