Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KGV33VLEA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 228 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 195 l
- Saldētavas tilpums: 94 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGV33VLEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,90€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel

479,70€
479,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV 33 VLEA 4242005196975 (4242005196975) ( JOINEDIT89088379 )

500,00€
500,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV 33 VLEA ( KGV33VLEA ) Ledusskapis

515,00€
515,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Chłodziarko-zamrażarka KGV33VLEA | KGV33VLEA | 4242005196975 | HWBOSLK2D33VLEA

556,20€
556,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV33VLEA ledusskapis

579,59€
579,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel KGV33VLEA

582,10€
582,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV33VLEA ledusskapis KGV33VLEA

589,68€
589,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 4 KGV33VLEA fridge-freezer Freestanding 289 L E Stainless steel

618,07€
623,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Serie 4 KGV33VLEA Nav norādīts

629,00€
629,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 228 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 23 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Kondensāta novadīšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 195 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 94 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A176 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 69,74 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGV33VLEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators


























