Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KGV36VWEA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 233 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 214 l
- Saldētavas tilpums: 94 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGV36VWEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje RF4142PW4
no 205,87€

Hisense RF540N4BI2
no 985,00€

Bomann KG 320.2
no 250,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,86€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 4, 186x60cm, balts, KGV36VWEA

468,00€
468,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGV36VWEA KGV36VWEA

509,60€
509,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260565 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 233 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 4,50 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 17 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Kondensāta novadīšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 214 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 94 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 67,98 kg |
| KGV36VWEA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KGV36VWEA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















