Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 KSV36VLDP
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 93 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 346 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Nē
- Durvju eņģes puse: Kreisais, Maināms
- MPN: KSV36VLDP
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KSV36VLDP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

Gorenje RB492PW
no 162,30€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bomann VS 2185.1
no 214,89€

PKM KS93E
no 148,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 880,20€

Beko TSE1424N
no 242,03€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KSV36VLDP ledusskapis

744,64€
744,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSV36VLDP ledusskapis KSV36VLDP

758,16€
758,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Bosch Serie | 4, 186×60cm, Inox dizaina, KSV36VLDP, bez saldētavas

769,00€
769,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch ledusskapis KSV36VLDP series 4 D silver - series 4 ( KSV36VLDP ) Ledusskapis

785,00€
785,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSV36VLDP Series|4 Inox 186cm Ledusskapis bez saldētavas KSV36VLDP

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KSV36VLDP Serie 4, Vollraumkühlschrank edelstahl

857,53€
862,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch KSV 36VLDP KSV36VLDP

891,94€
891,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lodówka Bosch KSV 36VLDP | KSV36VLDP | 4242005157716

908,25€
908,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSV36VLDP ledusskapis, 186 cm

996,00€
996,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSV36VLDP Serie 4 Freistehender Kühlschrank | KSV36VLDP | 4242005157716

1 003,75€
1 003,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kreisais, Maināms |
| EPREL: | 274338 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 93 kWh/gadā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Nē |
| Displejs: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 346 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 7x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 63,29 kg |
| KSV36VLDP |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 KSV36VLDP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators




























