Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 DRC97AQ50
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Griestu nosūcējs
- Jauda: 160 W
- Ventilatora jauda: 458 m³/h
- Izmēri: P90 cm x A9,90 cm x D50 cm
- MPN: DRC97AQ50
- EPREL: 104211
- Energoefektivitātes klase: A
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 DRC97AQ50
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DFR067A52
no 403,10€

Neff D49ML54X1
no 587,08€

AEG DPE5660M
no 211,00€

Siemens iQ300 LI64LB531
no 266,80€

Siemens iQ500 LI67RA561
no 454,60€

Neff N 50 D46ED52X1
no 387,40€

Respekta DH 520 WL
no 61,00€

Respekta DH 540 IXL
no 72,19€

AEG 3000 LEDLights DGB3523S
no 127,33€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch DRC97AQ50 Iebūvējams 90cm Ražots Vācijā! / 2236165

1 190,00€
1 190,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iebūvējams tvaika nosūcējs Bosch Serie | 6 ceiling, Home Connect, 90cm, DRC97AQ50, Ner. tērauda

1 199,00€
1 199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DRC97AQ50 tvaika nosūcējs DRC97AQ50

1 235,52€
1 235,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DRC97AQ50 tvaika nosūcējs

1 235,52€
1 235,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DRC97AQ50 Tvaika nosūcējs 90cm DRC97AQ50

1 299,00€
1 299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P90 cm x A9,90 cm x D50 cm |
|---|
| DRC97AQ50 |
| EPREL: | 104211 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Pārsega veids: | Griestu nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 3 |
| Jauda: | 160 W |
| Ventilatora jauda: | 458 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 798 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 43 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Pēcpārskriešanas automātika: | Jā |
| Filtra piesātinājuma indikators: | Jā |
| Malu nosūkšana: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Regulējama spilgtuma funkcija: | Jā |
| WLAN: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 DRC97AQ50
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic
























