Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 GS29NVWEP
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 200 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Energoefektivitātes klase: A++
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 GS29NVWEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 GS58NAWCV
no 947,55€

Siemens iQ500 GS51NAWCV
no 885,00€

Siemens iQ500 GI11VAFE0
no 730,51€

Siemens iQ500 GS54NAWCV
no 925,00€

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Bomann GS 7253
no 265,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens freezer GS29NVWEP iQ300 E white ( GS29NVWEP ) Horizontālā saldētava

675,00€
675,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 GS29NVWEP - fryser - upr

756,59€
761,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Siemens GS 29NVWEP GS29NVWEP

758,45€
758,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Siemens GS 29NVWEP | GS29NVWEP | 4242003888643

783,60€
783,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 221 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 200 l |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 25 h |
|---|---|
| Saldētavas plaukti: | 2x |
| Saldētavas atvilktnes: | 4 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A161 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 58,65 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 GS29NVWEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0


















