Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 GIV21AFE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 96 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Nē
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: GIV21AFE0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GIV21AFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 938,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 690,00€

Beko FSE1074N
no 290,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 655,00€

Bomann GS 7253
no 266,12€

Hisense FV191N4AW2
no 335,00€

Bomann GB 7236
no 151,56€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch freezer GIV21AFE0 series 6 E ( GIV21AFE0 ) Horizontālā saldētava

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH GIV21AFE0 Serie 6, Gefrierschrank

624,34€
629,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch GIV21AFE0 Iebūvējamā saldētava

711,89€
711,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch GIV21AFE0 -

751,22€
751,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 176 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 96 l |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 36 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 5 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 13 h |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A87,40 cm x D54,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 39,83 kg |
| GIV21AFE0 |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 GIV21AFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic
























