Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 KG39E8XBA
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 119 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 249 l
- Saldētavas tilpums: 94 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KG39E8XBA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 420,72€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KG39E8XBA mit Gefrierbereich unten ( KG39E8XBA ) Ledusskapis

860,00€
860,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KG39E8XBA iQ500, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl (dunkel))

1 025,25€
1 030,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lodówka Siemens Siemens fridge / freezer combination KG39E8XBA IQ500 B black | KG39E8XBA | 4242003890806

1 105,00€
1 105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens ledusskapis ar saldētavu KG39E8XBA IQ500 B Black | KG39E8XBA | 4242003890806

1 177,25€
1 177,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ500 KG39E8XBA fridge-freezer Freestanding 343 L B Black, Stainless steel KG39E8XBA

1 183,30€
1 183,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 291379 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 119 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 5,50 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 18 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Nē |
| Kondensāta novadīšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| WLAN: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 249 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 94 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Nē |
| Izmēri: | P60 cm x A201 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 86,34 kg |
| KG39E8XBA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KG39E8XBA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0
























