Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KGE39ALCA
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 149 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 249 l
- Saldētavas tilpums: 94 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGE39ALCA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 209,90€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch fridge / freezer combination KGE39ALCA Serie 6 C silver ( KGE39ALCA ) Ledusskapis

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGE39ALCA KGE39ALCA

795,99€
795,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis ar saldētavu Bosch KGE39ALCA Serie 6 C silver | KGE39ALCA | 4242005196319

825,45€
825,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KGE39ALCA Serie 6, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl)

875,87€
880,86€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260402 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 149 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 5,50 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 35 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Skārienvadība: | Jā |
|---|---|
| Kondensāta novadīšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 249 l |
| Saldētavas tilpums: | 94 l |
| Lietderīgais tilpums: | Svaiguma zona 22 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A201 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 79,30 kg |
| KGE39ALCA |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGE39ALCA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic























