Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KGN39LBCF
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 162 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 260 l
- Saldētavas tilpums: 103 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGN39LBCF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 213,65€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 6 KGN39LBCF fridge-freezer Freestanding 363 L C Black

899,37€
899,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 KGN39LBCF brīvi stāvošs ledusskapis-ar saldētavu 363 L C Black | KGN39LBCF | 4242005274161 | AGDBOSLOW0247

998,35€
998,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 KGN39LBCF Brīvi Stāvošs Ledusskapis ar Saldētavu KGN39LBCF

1 018,20€
1 018,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 KGN39LBCF fridge-freezer Freestanding 363 L C Black

1 446,51€
1 451,50€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 380 070 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 162 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 10 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 15 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Mitruma regulēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 260 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 103 l |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A203 cm x D66,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 87,5 kg |
| KGN39LBCF |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KGN39LBCF
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic























