Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KIL32ADD1
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 116 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 132 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KIL32ADD1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIL32ADD1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

Gorenje RB492PW
no 158,60€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bomann VS 2185.1
no 214,89€

PKM KS93E
no 148,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 877,30€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KIL32ADD1 Series 6 KIL32ADD1 (4242005363537) ( JOINEDIT87623207 )

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KIL32ADD1 Serie 6, Kühlschrank

750,37€
755,36€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 1228980 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-ST |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 116 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 11 h |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 3 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Nē |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 132 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 15 l |
| Novietošanas virsmas: | 3x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A102,10 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 35,60 kg |
| KIL32ADD1 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIL32ADD1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic





















