Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 KI42LADD1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 118 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 172 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KI42LADD1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KI42LADD1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Gorenje RB492PW
no 158,60€

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Bosch Serie 4 KUL22VFD0
no 517,30€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 040,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Bosch Serie 2 KIR41NSE0
no 460,56€

Bosch Serie 4 KSV36VXDP
no 760,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KI42LADD1 iQ500, Kühlschrank

859,41€
864,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 945530 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-ST |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 118 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 11 h |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 3 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Nē |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Nē |
| Temperatūras trauksme: | Nē |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 27 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 172 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 15 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A122,10 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 42,50 kg |
| KI42LADD1 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KI42LADD1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















