Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 KI41RADD1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 81 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 204 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KI41RADD1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KI41RADD1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

Gorenje RB492PW
no 158,60€

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Bosch Serie 4 KUL22VFD0
no 530,10€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 040,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Bosch Serie 2 KIR41NSE0
no 460,56€

Bosch Serie 4 KSV36VXDP
no 760,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ500 KI41RADD1 204 L SN-ST 29 dB D White ( KI41RADD1 )

660,00€
660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KI41RADD1 iQ500 ledusskapis ar saldētavu | KI41RADD1 | 4242003917879

714,35€
714,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens KI41RADD1 iQ500, Vollraumkühlschrank

737,20€
742,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 932184 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-ST |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 81 kWh/gadā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Nē |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 29 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 204 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 0 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A122,10 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 41,70 kg |
| KI41RADD1 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ500 KI41RADD1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0






















