Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KIR81AFE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 115 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 319 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KIR81AFE0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIR81AFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

Gorenje RB492PW
no 158,60€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bomann VS 2185.1
no 214,89€

PKM KS93E
no 148,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 877,30€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIR81AFE0

817,78€
817,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIR81AFE0 (Iebūvējams)177cm / 2O18159

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIR81AFE0 | 20108907 | 4242005238347

853,60€
853,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis BOSCH KIR81AFE0 White KIR81AFE0

879,00€
879,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIR81AFE0 iebūvējamais ledusskapis

879,99€
879,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIR81AFE0 series 6 full space ledusskapis ( KIR81AFE0 20108907 ) Ledusskapis

920,00€
920,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260877 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 115 kWh/gadā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 37 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 319 l |
|---|---|
| Novietošanas virsmas: | 7x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A177,20 cm x D54,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 62,15 kg |
| KIR81AFE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIR81AFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic

























