Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KSV36AIDP
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 93 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 346 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Nē
- Durvju eņģes puse: Kreisais, Maināms
- MPN: KSV36AIDP
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KSV36AIDP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

Gorenje RB492PW
no 158,60€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bomann VS 2185.1
no 214,89€

PKM KS93E
no 148,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 877,30€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KSV36AIDP 186cm Bez saldētavas! / 22913601

824,00€
824,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSV36AIDP ledusskapis KSV36AIDP

847,60€
847,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSV36AIDP ledusskapis

847,60€
847,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Bosch Serie | 6, 186x60cm, Inox Ner. tērauda, KSV36AIDP, bez saldētavas

864,00€
864,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSV36AIDP s6 Ledusskapis 186cm Inox KSV36AIDP

896,80€
896,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kreisais, Maināms |
| EPREL: | 274383 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 93 kWh/gadā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Nē |
| Displejs: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 346 l |
| Novietošanas virsmas: | 6x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 65,95 kg |
| KSV36AIDP |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KSV36AIDP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic























