Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KIS86AFE0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 219 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 192 l
- Saldētavas tilpums: 74 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIS86AFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 566,06€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 fridge-freezer Built-in 266 L E

769,59€
769,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 Ledusskapis Built-in 266 L E ( KIS86AFE0 4242005188536 ) Iebūvējamais ledusskapis

825,00€
825,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Chłodziarko-zamrażarka KIS86AFE0 | KIS86AFE0 | 4242005188536 | HZBOSLK2D86AFE0

865,80€
865,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 fridge-freezer Built-in 266 L E KIS86AFE0

879,20€
879,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIS86AFE0 iebūvējamais ledusskapis

945,36€
945,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIS86AFE0 iebūvējamais ledusskapis KIS86AFE0

948,48€
948,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch Serie 6 KIS86AFE0 fridge-freezer Built-in 266 L E

967,95€
972,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch Serie | 6 KIS86AFE0

1 009,00€
1 009,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260 881 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Klimatiskā klase: | SN-ST |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 219 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 7 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 32 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana saldētavas daļā: | Nē |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 36 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 192 l |
| Saldētavas tilpums: | 74 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,8 cm x A177,2 cm x D54,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 62,89 kg |
| KIS86AFE0 |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIS86AFE0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic


























