Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KIS87ADD0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 165 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 208 l
- Saldētavas tilpums: 62 l
- Bez sala - Automātika: Nē
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIS87ADD0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Hausgeräte Serie 4 KGN392LAG
no 965,00€

Gorenje RF4142PW4
no 208,05€

Hisense RF540N4BI2
no 1 452,58€

Bomann KG 320.2
no 280,01€

Gorenje RK4182PS4
no 278,65€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€

Siemens iQ500 KG39NAIAU
no 1 400,00€

Gorenje NRK418DCS4
no 465,00€

Gorenje RF414EPS4
no 212,16€

Siemens iQ700 KF96RSBEA
no 2 743,06€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch fridge / freezer combination KIS87ADD0 series 6 D - series 6 ( KIS87ADD0 ) Ledusskapis

1 160,00€
1 160,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KIS87ADD0 iebūvējamais ledusskapis KIS87ADD0

1 261,99€
1 261,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
BOSCH KIS87ADD0 Serie 6, Kühl-/Gefrierkombination

1 267,91€
1 272,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch KIS87ADD0 iebūvējamais ledusskapis

1 313,99€
1 313,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260828 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 165 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 30 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Nē |
| Zems sals: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 208 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 62 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Saldētavas atvilktnes: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A177,20 cm x D54,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 66,80 kg |
| KIS87ADD0 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KIS87ADD0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit Mono ProteinBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic






















