Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KUL15AFF0
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Iebūvējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): F (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 180 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 108 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KUL15AFF0
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KUL15AFF0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

Gorenje RB492PW
no 158,60€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

AEG TSK5O88WDF
no 509,30€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bomann VS 2185.1
no 214,89€

PKM KS93E
no 148,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 877,30€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pabūvējams ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 6, 82×60cm, flat hinge, KUL15AFF0

489,00€
489,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 252271 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 180 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 10 h |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 3,40 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 38 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 108 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 15 l |
| Novietošanas virsmas: | 2x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 1 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A82 cm x D54,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 35,03 kg |
| KUL15AFF0 |
| Iebūvējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 KUL15AFF0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















