Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 KSF36PIDP
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): D (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 122 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 309 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Kreisais, Maināms
- MPN: KSF36PIDP
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 KSF36PIDP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 850,00€

Gorenje RB492PW
no 162,30€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 859,41€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 660,00€

Beko TSE1284N
no 169,99€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bomann VS 2185.1
no 214,89€

PKM KS93E
no 148,00€

Siemens iQ500 KI81RADD0
no 880,20€

Beko TSE1424N
no 242,03€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch KSF36PIDP No frost 186cm Bez saldētavas! / 2291804

975,00€
975,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ledusskapis Bosch Serie | 8, 186x60cm, Inox Ner. tērauda, KSF36PIDP, bez saldētavas

999,00€
999,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSF36PIDP ledusskapis KSF36PIDP

1 007,76€
1 007,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KSF36PIDP Ledusskapis Series|8 186cm No Frost, Inox KSF36PIDP

1 054,90€
1 054,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Kreisais, Maināms |
| EPREL: | 252273 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | D (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 122 kWh/gadā |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 41 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 309 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 72,10 kg |
| KSF36PIDP |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 KSF36PIDP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis























