Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 WQ46B2C40
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 57 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2114647
- MPN: WQ46B2C40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 WQ46B2C40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 740,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 610,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 460,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 WQ46B2D41
no 830,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 818,45€

Hisense DH5S102BW
no 585,00€

Bomann WPT 7154
no 433,15€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 1 175,19€

Gorenje DHNE83
no 550,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 877,06€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WQ46B2C40 Freestanding Front-load Heat pump White Rotary Touch Right 4242003928400 (4242003928400) ( JOINEDIT77697898 )

1 480,00€
1 480,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 91 |
| 95 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| C (Skala A-G) |
| EPREL: | 2114647 |
|---|
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
| Signāls: | Jā |
| Aizsērēšanas indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| 57 dB |
| A (Skala A-D) |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,20 cm x D61,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 55,50 kg |
| WQ46B2C40 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 WQ46B2C40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0














