Ilustrācija var atšķirties
Bosch SRV4HKX53E
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Trauku mazgājamā mašīna
- Veids: Pilnībā integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,50 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 70 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 45 dB
- Ietilpība (komplekti): 9
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch SRV4HKX53E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 485,00€

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Beko DVS05024W
no 273,00€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
no 604,80€

Siemens Hausgeräte iQ300 SR63EX25KE
no 489,01€

Gorenje GI561D10S
no 454,85€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch SRV4HKX53E InfoLight s4 Trauku mašīna, iebūvējama 45cm SRV4HKX53E

795,60€
795,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 773202 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 70 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Programmas ilgums Eco: | 03:40 h |
|---|---|
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Darbības troksnis: | 45 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 9 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Ātrā skalošana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Dozēšanas asistents: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| Bērnu drošība: | Nē |
| Izmēri: | P44,80 cm x A81,50 cm x D55 cm |
|---|---|
| Svars: | 29,55 kg |
| SRV4HKX53E |
| Pilnībā integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch SRV4HKX53E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Žāvētājsbraukt ceļojumāBritu īsspalvainaisBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic


















