Bosch Indego M+ 700 (06008B0301)
Ražotājs: Bosch
- Zāles pļāvējs robots
- Darba platums (griešanas platums): 19,00 cm
- Zāliena platībām līdz: apm. 700,00 m²
- Ierobežojošais kabelis: Jā
- Pļaušanas sistēma: Mulčēšana, Pļaušana
- Darba dziļuma iestatīšana: 30,00 mm - 50,00 mm
- Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: 3
- Akumulatora māksla: Li-jonu
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Einhell Freelexo CAM 500 (3413991)
no 530,97€

Dreame A2
no 1 257,05€

avots: Tera
Ecovacs GOAT O1200 LiDAR PRO
no 1 093,96€

Ecovacs Goat O800 RTK
no 723,00€

Worx WR340E
no 1 493,47€

Segway Navimow i105E
no 775,00€

Eufy E15
no 1 020,00€

Worx WR202E
no 508,10€

Eufy E18
no 1 449,70€

Mova 1000
no 806,48€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch autonomais pļāvējs INDEGO M+ 700 maks. pļaušanas slīpums 27°, 06008B0301

1 747,94€
1 747,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-jonu |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2,50 Ah |
| Akumulatora darbības laiks: | 70,00 min |
| Uzlādes laiks: | 1,00 h |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Ierobežojošais kabelis: | 175,00 m |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 61,00 dB |
| Jā |
| Pļaušanas sistēma: | Mulčēšana, Pļaušana |
|---|
| Darba platums (griešanas platums): | 19,00 cm |
|---|---|
| Darba dziļuma iestatīšana: | 30,00 mm - 50,00 mm |
| Darba dziļuma iestatījumu līmeņi: | 3 |
| Zāliena platībām līdz: | apm. 700,00 m² |
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Indukcijas PlītsBosch Indukcijas Plīts VirsmaBosch Indukcijas VirsmaBosch Isio 3Bosch Kafijas AutomātsBosch kafijas dzirnaviņasBosch KrūmgriezisBosch Pfs 3000-2Bosch Tvaika NosūcējiBraun Silk Expert Pro 5Indego S 500Ryzen 700Sx 700Braun 700AMD Ryzen 700Sony SRS 700700 X 23CBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch Cepeškrāsns




















