Ilustrācija var atšķirties
Kamado Joe Kettle Joe
Ražotājs: Kamado Joe
Ilustrācija var atšķirties
- Ogles grils
- Grilēšanas veids: Kamadogrils, Lodes grils
- Svars: 84 kg
- Grila virsma: Apaļš
- Grila virsma (diametrs): Ø 57 cm
- Termometrs: Jā
- Pelnu savākšanas atvilktne: Jā
- Apakšējais skapis: Nē
Ražotājs:
Kamado Joe
Populāri produkti

Kamado Joe Classic II (KJ23RHC)
no 1 245,00€

LotusGrill G280
no 125,50€

Big Green Egg Liels
no 1 881,27€

vidaXL Barbecue Nevada XL
no 295,78€

Outdoorchef Kensington 570 C
no 329,00€

LotusGrill Galda grils
no 152,15€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kamado Joe Kettle Joe Ø 57 cm grils 9185699299667_KJ15040320

581,99€
581,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Materiāls: | Emaljēts, Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
|---|
| Termometrs: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P138 cm x A128 cm x D64,7 cm |
|---|---|
| Svars: | 84 kg |
| Grilēšanas veids: | Kamadogrils, Lodes grils |
|---|---|
| Grila virsma: | Apaļš |
| Grila virsma (diametrs): | Ø 57 cm |
| Pelnu savākšanas atvilktne: | Jā |
|---|---|
| Apakšējais skapis: | Nē |
| Riteņi: | Jā |
| Uzglabāšanas virsma: | Jā |
Populāri produkti




















